prevnext
Menu

Turizm

Şirketimiz İnşaat alanında olduğu kadar Turizm alanında da deneyimli kadrosu ile otel konaklaması -transfer hizmetleri-araç kiralama hizmeti-yat tatili organizasyonu ve kiralama hizmeti -Gemi turları-Kültür Turları-kayak tatili turları -yaz tatili organizasyonları-kongre turizmi alanlarında hizmet vermektedir.

KONGRE TURİZMİ
Şirketimizce Devlet Kurumları ve Özel kurumların kongre turizm hizmetlerini transfer ve ulaşım hizmeti de dahil olmak üzere istenilen bölgede ve içinde Ülkemizin zincir otellerinin de bulunduğu çalıştığımız birçok lüx ve kaliteli otelde deneyimli ekibimizle muadillere göre ekonomik şartlarda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

OTEL KONAKLAMASI
Ülkemizde ve Dünyada bir çok noktada hem iş seyahatleriniz için hem tatil organizasyonlarınız için otel konaklamaları ayrıca tur organizasyonlarını uygun ve kaliteli şekilde yapmanız için tecrübeli ekibimizle her zaman yanınızdayız.

YAT TATİLİ TURLARI VE ORGANİZASYONLARI
En güzel tatil şekillerinden biri olan yat tatili ile Ülkemizin Özellikle Fethiye Göcek Marmaris bölgelerinde bulunan eşsiz koylarını görme şansını yakalarken gözlerden uzak harika koylarda doğanın tüm güzelliğiyle mavinin üzerinde yeşili buluşturan eşsiz bir tatilin tadını çıkarmak için deneyimli ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.

KIŞ TATİLLERİ
Kış tatilleri denildiğinde ilk akla gelen Kayak Yapmaktır. Kayak yapmak ise Özgürlüğün en iyi tasviridir.Dünyada ve Ülkemizde en güzel kayak merkezlerini kış tatillerinizde tecrübeli ekibimizle buluşturmak için her zaman yanınızdayız.

KÜLTÜR TATİLLERİ
Kültürel yapı ve tarih olarak Dünyadaki en şanslı milletiz.Ve bunu nesilden nesile aktarmanın tek yolu yerinde görmek ve o havayı içine çekmekten geçer.Ülkemizin eşsiz Kültürel yapısını deneyimli ekibimizle sizlere tanıtmaktan mutluluk duyarız.

TRANSFER ve RENT A CAR HİZMETİ
Siz sadece transferinizi alın. Sizi havalimanından ücretsiz karşılama hizmetimiz ile karşılayıp dilediğiniz otele transfer edelim. Hem de oldukça ekonomik fiyatlarla.
Dönüş transferi mi gerekiyor? Otelinizden istediğiniz saatte sizi alıp modern, yeni ve her daim bakımlı araçlarımız ile sizi havalimanına bırakalım.
Siz de valiz ve diğer eşyalarınızla beraber; trafik, toplu taşıma, taksi gibi sorunlarla uğraşmadan havalimanına en keyifli ve gübenli yoldan ulaşmanın konforunu yaşayın
Kaliteli hizmeti Temiz ve bakımlı araçları. Özenle seçtiği güler yüzlü personeli ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. geniş bir araç filosu ile sizlere en kaliteli ve Müşteri Odaklı hizmet vermeyi sürdürmektedir.
They can, for instance, include their https://goodmenproject.com/education-2/impressing-the-admissions-committee-6-techniques-that-work-best/ favorite writing pieces to document their writing growth from the beginning of the year till the end.