Kaliteli Yapıların Mimarı

Saldas İnşaat

Şirketimizi 2010 yılında kurduk. Bu süreye kadar İnşaat Sektöründe,Yapı malzemeleri satışı ithalat ve ihracatı bunun yanında Projeden mimariye ,temelden anahtar teslimine kadar İnşaatın akla gelebilecek bütün aşamalarını sadece eğitim olarak değil fiili olarak ta tabiri yerinde ise çekirdekten yetişerek ve doğru zamanda Şirketimizi kurarak edindiğimiz bu bilgi ve tecrübeyi  Saldas ailesi olarak 2010 yılından itibaren sizlerle buluşturduk.

 

Şehrimizde Bölgemizde  Ülkemizde ve Dünyada katma değer oluşturmak İnşaat alanında kalitenin güvenle buluştuğu sadece teknik olarak değil  bütünüyle İnsanlığa hayata ve yaşama hizmet eden projelerle bir marka olmak amacımızdır. Şirketimizi oluşturana kadar gerekli donanıma sahip bir kadro oluşturmanın edindiğimiz bilgi ve tecrübenin önemini yaptığımız projelerin sonucunda gerek inşaat kalitemiz gerek projelerimizin mimari yapısı gerekse her bitirdiğimiz projenin bulunduğumuz bölgede insanlar tarafından en hızlı tercih noktası olması bizim ne kadar doğru bir iş yaptığımızın göstergesi olmuştur.

Saldas olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. “Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

VİZYONUMUZ
İşimizde sürekli öncü kaliteye, dünya standartlarında yüksek teknolojiye böylelikle her daim mutlu ve kazançlı müşterilere sahip olmak.

MİSYONUMUZ
Karşılıklı güven üzerine inşa ettiğimiz proje ve ürünlerimizi, müşterilerimize en hızlı ve en kazançlı şekilde model olarak sunabilmek.